قفسه ابزار فروشی

 

قفسه ابزار فروشی

در فروشگاه های ابزار فروشی،با توجه قیمت بالای فضای تجاری و همچنین سنگینی و تعدد قطعات، بایستی در چیدمان قفسه بندی، بالاترین وسواس ممکن را به خرج داد.

قفسه ابزار فروشی

نقشه فوق مربوط به فروشگاهیست در ابعاد ۳۶۲*۶۷۰ سانتیمتر و ارتفاع ۴۸۵ سانتیمتر

فروشگاه دارای یک نیم طبقه آجری می باشد که در نقشه فوق، با هاشور مورب نمایش داده شده است. در گوشه سمت شمال شرق نقشه، یک بالابر قرار دارد و امکلن دسترسی به نیم طبقه آجری را فراهم آورده است.

در زیر نیم طبقه آجری، دو دستگاه قفسه راک با اعماق ۴۰ و ۵۰ سانتیمتر در نظر گرفته شده است.

همچنین یک قفسه با عمق ۱۹۴ سانتیمتر که یک قاب آن ۲۰۰ سانتیمتر و قاب دیگر آن ۲۸۰ سانتیمتر است!!

دلیل این اختلاف ارتفاع در دو قاب قفسه وسط، بستر سازی برای ساخت راهروهایی است که به مشتری امکان دسترسی به طبقات بالای قفسه را (در دو طرف دیوار) میدهد.

ارتفاع قفسه وسط از ۲۸۰ سانتیمتر تجاوز نکرد تا نمای قفسه راک بالای نیم طبقه آجری کور نشود.

در دیوار ضلع جنوبی نقشه،بوسیله پنج ستون ۴۵۰ سانتیمتری و قابهای قفسه باعمق ۴۰ سانتیمتری، تا ارتفاع ۲۵۰ سانتیمتری، یک جا لوله و چوب پرده به طول ۶ متر برای مشتری در نظر گرفته شد

 

قفسه فروشگاه ابزار آلات

کفپوشهای قفسه با عمق ۴۰ سانتیمتری، در بالای ارتفاع ۲۵۰ سانتیمتری به کفپوشهای قفسه ۷۰ سانتیمتری تغییر کردند تا فضای بالای جای لوله پِرت نشود.

قفسه فروشگاه ابزار فروشی

rtsi tv,a'hi hfchv Hghj

 

در ارتفاع ۲۸۰ ، دو ردیف ۹ تایی پانل پله ۷۲ سانتیمتری، راهرویی عالی برای دسترسی به قفسه های طبقه بالا را فراهم آورده است.

همچنین می توان از آن به عنوان یک بار انداز موقت برای اقلام حجیم مثل شلنگها و ریسمانها استفاده نمود.

قفسه های راک کفپوشدار دو طرف دیوار فروشگاه دارای ارتفاع ۴۵۰ سانتیمترست.

فاصله بین طبقات حدودا ۴۰ سانتیمتر است.

rtsi fknd hfchv tv,ad

فاصله طبقه اول از زمین ، برابر ۵۰ سانتیمتر گرفته شد که امکان قرار دادن اقلام سنگین و همچنین قرار دادن محصولاتی که هنوز در کارتن هستند، فراهم آید.

یک راهروی باریک(برای حفظ امکان رویت اقلام قفسه های طبقه بالا برای مشتری) نیز در دور تا دور قفسه برای گردش و دسترسی آسان فروشنده به اقلام موجود در قفسه های طبقات مرتفع طراحی گردید.

قفسه بندی فروشگاه ابزار

در فاصله خالی بین بالابر و قفسه راک، یک قفسه مشبک سنگین نیز با تحمل ۲۰۰ کیلو بار بر هر دهانه، جهت انبار الکترود ها در نظر گرفته شد.

قفسه وسط فروشگاه، دارای عمق ۹۰ سانتیمتر در نظر گرفته شد تا امکان قرار دادن اقلام حجیم نیز ممکن شود.

قفسه

دیدگاهتان را بنویسید