نیم طبقه فلزی

نیم طبقه

نیم طبقه فلزی

 

نیم طبقه یا پلت فرم پیش ساخته

 

اگر به دنبال افزایش فضای مسطح (پلت فرم) در انبار خود هستید و یا می خواهید فضای اداری برای انبار ایجاد کنید که حداقل پرت فضا در قسمت زیرین را داشته باشید،پیشنهاد ما استفاده از نیم طبقه سنگین است.

در نیم طبقه سنگین به دلیل استفاده از ستونهای قدرتمند، فضای زیر پلت فرم کاملا باز می ماند.

قطعات نیم طبقه پیش ساخته توسط پیچ و مهره به هم متصل میگردند.

نکته حائز اهمیت در سیستم نیم طبقه پیش ساخته سنگین ، زیر سازی و مسلح کردن قسمتهایی است که پایه ها در آنجا با زمین برخورد می نماید.

از آنجا که برای اجرایی کردن این سیستم نیاز به فرو رفتن پایه ها در فنداسیون  نیست  ،  با این وجود اگر قرار بر بارگذاری سنگین بر روی نیم طبقه باشد،باید ابتدا بتن محل قرار گیری پایه را مسلح نمود.

 

پلت فرم فلزی سنگین

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در سیستم قفسه بندی نیم طبقه سنگین ، از کمترین تعداد ستون استفاده شده است.

نیم طبقه فلزی فضاگستر تماما به صورت پیچ و مهره ای است و امکان جابه جایی آن وجود دارد که سازه مناسبی جهت اجرا در انبار های اجاره ای و یا موقت (علاوه بر انبار های دائمی )می باشد.

آیا می توان بر روی نیم طبقه پیش ساخته، محیط ادار ی دایر کرد؟

بلی ، با توجه به ثبات این ساختار ، و استفاده از انواع ساندویچ پانل  یا برگه های ام دی اف و پارتیشن ، و عایق کاری صحیح ادوات برقی ، می توان محیط کاری زیبا بر روی این سیستم ساخت .

 

در زیر ،نیم طبقه سبک را  مشاهده می کنیم:

 

قفسه بندی پلت فرم

همانطور که در نگاره بالا که متعلق به یک نیم طبقه سبک است می نگرید، وجود قابهای متعدد ، باعث ایجاد راهرو هایی در فضای زیر پلت فرم گردیده است.

 

قفسه

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *